Úvodní strana » Reklamní velkoformátový digitální tisk

Digitální tisk

Velkoplošný digitální tisk včetně povrchové úpravy pro nejrůznější aplikace

Digitální tisk patří mezi méně nákladnou variantu tisku a dnešní technologie dovolují zároveň i vysokou kvalitu. Díky tomu, že se tiskne přímo z počítače, tak je možné tisk více přizpůsobovat či tisknout v menších nákladech. Další nespornou výhodou digitálního tisku je rychlost zpracovávané zakázky a také možnost kontrolního testovacího tisku. Jsme zde pro Vás – jste naší prioritou. Napište nám a dohodnete se na podrobnostech.

Tiskové materiály

Nabízíme profesionální a kvalitní velkoplošný digitální tisk. V našem produktovém katalogu si můžete vybrat z velkého množství tiskových materiálů podle Vašich požadavků. Pro přehlednost jsme materiály rozdělili do 4 kategorií: papír, PVC fólie, bannery a speciální materiály. U každého materiálu najdete specifika použití, šíři i životnost či technické parametry. Zvolit správný materiál pro aplikaci na konkrétní produkt tak pro vás nebude vůbec složité. Pokud požadujete materiál, který jste v katalogu nenašli, tak se neváhejte na nás obrátit na ok@okdesign.cz nebo na 773 338 833 a společně určitě najdeme alternativní řešení, které bude vhodné přímo pro vás. Věříme, že velký výběr vhodných materiálů pro reklamu uspokojí i Vaše nejnáročnější požadavky.

Naše služby:

Velkoplošný digitální tisk

Tiskneme na šestibarevné tiskárně se solventními inkousty v maximální možné kvalitě 720 dpi. Tento digitální tisk je vhodný do interiéru a exteriéru s odolností až 3 roky bez další povrchové ochrany. Naše tiskárna tiskne na fotopapír, billboardový papír, PVC samolepky (samolepicí fólie) s životností 3, 5 a 7 roků, reklamní plachty (bannery) jednostranné a oboustranné, síťovinu a vlajkovinu (canvas), dále potiskneme speciální perforovanou fólii pro okenní grafiku a fólie translucentní pro světelné reklamy. Tisk je možný do 1540 mm.

Povrchová úprava tisků

Povrchovou úpravou je míněna laminace tisků. Laminace je vhodná především k ochraně tisku před mechanickým poškozením, ale slouží i k ochraně před UV zářením pro delší životnost a stálobarevnost vytištěné grafiky. Tisky lze takto ochránit PVC fólií čirou lesklou, polomatnou nebo matnou, ekonomickou bez UV ochrany či s UV ochranou na 4 roky. Je možné laminovat podlahovou grafiku či provést ochrannou laminaci antigrafiti. Šířka laminovacího a laminovaného média je do 1540 mm.

Zpracování tisků ořezem

Digitální tisk lze také ořezat do libovolných tvarů a rozměrů což je možné použít pro podlahovou grafiku, samolepky, šablony pro písmomalíře nebo šablonové fólie. Na ořezovém plotru zpracováváme též plotrové samolepicí fólie 3M a ORACAL.
Maximální šíře ořezu je opět 1540 mm.

Celoplošná grafika

Digitální tisk na speciální lité dólie lze aplikovat na tvarově složité povrchy (3D aplikace) – např. na celoplošný polep osobních automobilů a jiných dopravních prostředků např. autobusy, tramvaje a další užitková vozidla.

Reklamní bannery

Výstupy z digitální tiskárny slouží také pro kompletní výrobu typizovaných reklamních bannerů
do výstavních a prezentačních stojanů, pro realizace atypických rozměrů plachet z bannerů a síťoviny včetně svaření, zapravení a instalace ok pro uchycení. Vyrobit je možné jak jednostranné tak oboustranné bannery.

Proč pracovat s námi?

  • Máme více než 20 let zkušeností v oboru světelné reklamy
  • Zajistíme realizaci od návrhu, přes výrobu až po upevnění
  • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a vytváříme produkty na míru
  • Zakázky realizujeme po celé ČR
  • Máme spoustu spokojených klientů